Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego
Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Ogłoszenia parafialne 7 maja 2016 wyświetleń: 995

OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE - 08.05.2016

W naszej Parafii trwa PEREGRYNACJA OBRAZU JEZUSA MIŁOSIERNEGO. Rodziny, które pragną wziąć udział w peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego prosimy o zgłoszenie się w Biurze Parafialnym.

Zapraszamy również w każdy piątek, na godzinę 15:00, do wspólnego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia – w naszej świątyni.

Zapraszamy przez cały tydzień na nabożeństwo majowe o godz. 17:30, przed Najświętszym Sakramentem. W soboty dodatkowo - nabożeństwo majowe o 20:00, przy Grocie Matki Bożej.

W najbliższy piątek – 13 maja, Dzień Fatimski. Wspominamy tego dnia w liturgii Maryję Matkę Bożą Fatimską oraz kolejną rocznicę zamachu na Ojca Świętego Jana Pawła II. Fatimski Dzień Modlitwy to doskonała okazja do zawierzenia Matce Bożej wszystkich intencji, które nosimy w sercu.

Zapraszamy w środę na modlitwę różańcową w naszym kościele o godz. 9:00, 12:00 i 17:00.

Wieczorne uroczystości Dnia Fatimskiego (przy grocie Matki Bożej) rozpoczniemy różańcem w intencji naszych rodzin o 19:30. O godz. 20:00 - Msza Święta Fatimska połączona z procesją fatimską.

W najbliższą sobotę o  godz. 15:30 Msza Święta w intencji Klubu AA Bolko.

Przypominamy wszystkim tegorocznym kandydatom do Bierzmowania o obowiązkowych spotkaniach formacyjnych w niedzielę, po wieczornej Mszy Świętej.

W najbliższą niedzielę (15 maja), po wszystkich Mszach zapraszam naszych parafian - mężów i ojców, na krótkie spotkanie odnośnie powstającego Bractwa św. Józefa. Panowie – nie bójcie się wstąpić w szeregi Bractwa, które w naszej Parafii i w naszym mieście jest bardzo potrzebne. Pan Bóg potrzebuje mężów i ojców, którzy wspólnie będą duchowo walczyć o świętość małżeństw, rodzin i młodego pokolenia waszych synów i córek. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby wstąpić w szeregi Bractwa św. Józefa.

Dziękujemy wszystkim parafianom i przyjaciołom Kościoła św. Piotra i Pawła za ofiary przeznaczone na kościół oraz na nowy Konfesjonał i Chrzcielnicę. Przy wyjściu z Kościoła leżą cegiełki na nowy Konfesjonał i Chrzcielnicę.

Pokornie prosimy o wsparcie tych dzieł, które są Wotum Wdzięczności Panu Bogu za Jego wielkie i wciąż przez nas doświadczane – Miłosierdzie. Bez waszych ofiar nie będziemy w stanie sfinalizować tych dzieł. Niech dobry Bóg błogosławi wam we wszystkim, za waszą ofiarność i duchową wrażliwość.

aktualizowano: 2016-05-07