Wtorek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Wojciecha
Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Ogłoszenia parafialne 28 maja 2017 wyświetleń: 802

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 28.05.2017

Przeżywamy dziś Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego.

W najbliższy czwartek rozpoczyna się miesiąc czerwiec - poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W miesiącu czerwcu wspólny różaniec w naszym kościele o godz. 17:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30, przed Najświętszym Sakramentem.

W najbliższy pierwszy czwartek miesiąca (1 czerwca) na wieczornej Mszy Świętej modlić się będziemy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Po Mszy Świętej, z okazji Dnia dziecka, zapraszamy dzieci i rodziny na ognisko do naszego klasztornego ogrodu i wspaniały pokaz magicznych sztuczek w wykonaniu Adriana Rajczakowskiego.

W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. W naszej świątyni trwać będzie całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z nabożeństwem pierwszo-piątkowym. Spowiedź od godz. 17:30. Wieczorem Msza Święta wynagradzająca NSPJ. Odwiedziny chorych od godz. 9:00.

W pierwszą sobotę miesiąca (3 czerwca) o godz. 18:00 Msza Święta w intencji Oazy Dwóch Serc.

W najbliższą niedzielę na wieczornej Mszy modlić się będziemy w intencji Żywego Różańca, po Mszy wymiana tajemnic.

Organizujemy wyjazd na Lednicę, czyli ogólnopolskie spotkanie młodych na polach lednickich, które w tym roku odbywa się pod hasłem: „Idź i kochaj”. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem lub zapisanie się na listę, po Mszy, w biurze parafialnym.

Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony, przez bp-a Andrzeja Siemieniewskiego - 20 czerwca (wtorek) na Mszy Świętej o godz. 18:00.

Informujemy także, że Rada Generalna towarzystwa Chrystusowego podjęła decyzję o mianowaniu ks. Rafała Sorkowicza SChr proboszczem Parafii pw. św. Michała Archanioła w Dobrzanach (z dniem 1 sierpnia) oraz o przeniesieniu br. Bogdana Bartonia SChr do Prowincji Północnoamerykańskiej.

Dziękujemy Wam wszystkim za duchowe i materialne wsparcie wszystkich dzieł parafialnych i naszej świątyni.

utworzono : 2017-05-28