Wtorek XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Antoniego Marii Zaccarii, św. Marii Goretti
Wtorek, 05 lipca 2022 r. imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 19 czerwca 2015 wyświetleń: 1038

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 21.06.2015

W najbliższy piątek (26 czerwca), na Mszy Świętej o godz. 18:00, w naszym kościele młodzież i dorośli przyjmą Sakrament Bierzmowania z rąk Infułata ks. prof. Józefa Patera, dyrektora Muzeum Archidiecezjalnego we Wrocławiu.

Ostatnie spotkania formacyjno-organizacyjne (+ próba): w poniedziałek (22 czerwca) o godz. 19:00 oraz w środę (24 czerwca) o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa!

W czwartek (25 czerwca) o godz. 17:00 - Nabożeństwo Miłosierdzia i spowiedź dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania, ich bliskich oraz świadków.

W związku z uroczystością Bierzmowania – wypominki roczne oraz intencja za zmarłych poleconych w wypominkach – w piątek na porannej Mszy Świętej. Nabożeństwo czerwcowe - przed wieczorną Mszą Świętą o godz. 17:45

Nabożeństwo czerwcowe - od poniedziałku do soboty po wieczornej Eucharystii, przy krzyżu misyjnym i kapliczce Najświętszego Serca Jezusowego. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o 17:45 przed wieczorną Eucharystią.

W najbliższą środę (24 czerwca)  -  Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – patrona naszej diecezji. Wieczorem o godz. 18:00 – Msza Święta imieninowa ks. Jana Kwidzyńskiego SChr.

W ramach przygotowania do tegorocznego Odpustu trwamy na modlitwie i odmawiamy Nowennę do św. Gemmy Galgani. Uroczyste wprowadzenie relikwii (pierwszego stopnia) św. Gemmy nastąpi w najbliższą niedzielę (28 czerwca) na Mszy Świętej o godz. 11:30.

Na tej Mszy Świętej podziękujemy br. Leszkowi za jego ofiarną posługę w naszej świątyni przez ostatnie lata. Brat Leszek Kwaśnik SChr decyzją wyższych przełożonych zostaje przeniesiony do posługi w Domu Głównym Towarzystwa chrystusowego w Poznaniu. Zastąpi go br. Bogdan Bartoń SChr, którego powitamy w naszej wspólnocie w najbliższą niedzielę na Mszy o 11:30.

23 czerwca (we wtorek) w Gniechowicach odbędzie się diecezjalne spotkanie dzieci, poświęcone misjom. Modlitwie towarzyszyć będą koncerty, zabawy, konkursy i spotkania z misjonarzami z całego świata. Organizujemy wyjazd z parafii. Zapisy po Mszy Świętej w biurze parafialnym. Koszt wyjazdu – 20 zł.

Dziękujemy za modlitwę, wsparcie duchowe i materialne naszej świątyni oraz parafii. Wszystkim solenizantów i jubilatów najbliższego tygodnia zawierzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Niech Pan wam we wszystkim błogosławi.

aktualizowano: 2015-06-19
Wszystkich rekordów:

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Kolejowa 27b, 57-220 Ziębice
tel. 748-191-253; NIP 7820010248
KONTO: 76 1090 2385 0000 0001 4764 7376

2013 - 2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne