Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty
Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Ogłoszenia parafialne 18 czerwca 2017 wyświetleń: 847

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 18.06.2017

W najbliższy wtorek (20 czerwca) ok. 40 osób przyjmie z rąk biskupa Andrzeja Siemieniewskiego Sakrament Bierzmowania. Uroczysta Msza Święta rozpocznie się o godz. 18:00.

Wszystkich kandydatów do Bierzmowania i ich rodziny prosimy, by przybyli na godz. 17:30.

Spowiedź dla bierzmowanych i ich bliskich w najbliższy poniedziałek o godz. 17:00.

W miesiącu czerwcu wspólny różaniec w naszym kościele o godz. 17:00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30.

W piątek (23 czerwca) – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę (24 czerwca) – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona naszej Archidiecezji Wrocławskiej.

24 czerwca w sobotę organizujemy całodzienną autokarową pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd o godz. 9:00. Prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych o zapisywanie swoich synów i córki. Ta pielgrzymka będzie naszym dziękczynieniem za dar I Komunii Świętej.

Dziękujemy wszystkim naszym parafianom i dobrodziejom za duchowe oraz materialne wsparcie wszystkich dzieł parafialnych i naszej świątyni. Życzymy dobrego tygodnia i zawierzamy wasze rodziny Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Dziś III niedziela miesiąca, pomódlmy się na koniec za naszych bliskich oraz wszystkich rodaków, żyjących i pracujących poza granicami Ojczyzny a także za ich polonijnych duszpasterzy:

Panie Jezu, Pasterzu dusz, który przyszedłeś szukać i zbawiać wszystkich zaginionych, zlituj się nad braćmi naszymi za granicą. Daj im odczuć głód Słowa Bożego oraz pragnienie życia w Tobie; i oni bowiem są Twoim ludem i niech Twoimi zostaną na wieki. Pozwól nam pójść do nich, rozbudzić w nich wiarę ojców i zgromadzić ze wszystkich krańców ziemi w Domu Ojca. Spraw też, Panie, by braciom naszym za granicą nie zabrakło dobrych pasterzy, gotowych nieustannie szukać zaginionych owiec. Tym zaś, którzy już są stróżami Twej owczarni, daj siłę znosić ciężar dnia i spiekoty. Matko Jezusa, Królowo Polonii Zagranicznej i wszyscy święci Polski patronowie, wstawiajcie się przed Panem za nami i za braćmi naszymi. Amen.

utworzono : 2017-06-18