Wtorek XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Antoniego Marii Zaccarii, św. Marii Goretti
Poniedziałek, 05 lipca 2022 r. imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 13 marca 2015 wyświetleń: 1029

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15.03.2015

Za tydzień w niedzielę (22 marca) rozpoczynają się nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne (dla Ziębic i Lipy). Wygłosi je ks. Marcin Sęk SChr - chrystusowiec, duszpasterz akademicki, pracował również w dalekim Kazachstanie.

Nauki rekolekcyjne na wszystkich niedzielnych Mszach; od poniedziałku do środy na Mszach o 9:00 oraz 18:00. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej krótka, ale treściwa nauka stanowa dla mężczyzn. We wtorek po wieczornej Mszy nauka stanowa dla kobiet.

Codziennie od niedzieli do środy – o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.

W poniedziałek (23 marca) – dzień modlitwy za młodych, za waszych synów, córki, wnuki. Przez cały dzień – od 10:00 do 18:00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji MŁODZIEŻY - o dobre rozeznanie powołania, o powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii. Zachęcamy młodzież i dorosłych o znalezienie chwili czasu, by przyjść i poadorować Pana Jezusa, pomodlić się za młodych z Ziębic i okolic. Prosimy szczególnie o modlitwę wszystkich członków Żywego Różańca, Oazy dwóch Serc i Rodziny Radia Maryja.

We środę (25 marca) Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W ramach rekolekcji będzie to czas zawierzenia dobremu Bogu - małżeństw, rodzin i całej naszej Parafii. Na każdej Mszy zawierzenie osobiste i rodzin - Niepokalanemu Sercu Maryi oraz nabożeństwo namaszczenia pobłogosławionym olejem z Ziemi Świętej. Szczegółowy plan rekolekcji w gablotach i na stronie parafialnej oraz na folderach, przy wyjściu z kościoła.

Droga krzyżowa dla dzieci i dorosłych w piątek o godz. 16:45; dla młodzieży i dorosłych o godz. 18:30. Gorzkie Żale wraz z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:30.

W najbliższy czwartek – Uroczystość św. Józefa. Zapraszamy na Mszę o 7:00 lub 18:00. Na wieczornej Mszy Świętej zawierzymy opiece św. Józefa wszystkich mężczyzn, a szczególnie kapłanów, zakonników, mężów i ojców. Panowie, przybądźcie na tę Mszę i zabierzcie ze sobą swoich bliskich.

Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Włoch - w dniach 6-17 lipca. Informacje na temat wyjazdu i program pielgrzymki na folderach przy wyjściu z kościoła oraz na stronie parafialnej.

Dziękujemy za wszystkie ofiary przeznaczone na ogrzewanie i potrzeby naszej świątyni. Ofiary na wystrój kościoła i kwiaty (na czas wielkanocnych uroczystości - wystrój grobu Pańskiego i ołtarza) - można składać w kopercie na tacę, w zakrystii lub w biurze parafialnym. Niech dobry Bóg wynagrodzi każde wasze duchowe i materialne wsparcie.

aktualizowano: 2015-03-18
Wszystkich rekordów:

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Kolejowa 27b, 57-220 Ziębice
tel. 748-191-253; NIP 7820010248
KONTO: 76 1090 2385 0000 0001 4764 7376

2013 - 2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne