Wtorek XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Antoniego Marii Zaccarii, św. Marii Goretti
Wtorek, 05 lipca 2022 r. imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 12 czerwca 2015 wyświetleń: 1043

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 14.06.2015

W ramach przygotowania do tegorocznego odpustu w najbliższy piątek rozpoczniemy dziewięciodniową Nowennę do św. Gemmy Galgani. Z Bożej Opatrzności trafiły do naszej Parafii relikwie pierwszego stopnia tej włoskiej świętej.

Młoda włoska mistyczka i stygmatyczka żyła na przełomie XIX i XX wieku. Zmarła w wieku 25 lat w 1903 roku. Św. Gemma jest patronką studentów, aptekarzy oraz chorych, cierpiących, samotnych i opuszczonych. Uroczyste wprowadzenie relikwii św. Gemmy nastąpi w niedzielę (28 czerwca) na Mszy Świętej o godz. 11:30.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym. Od poniedziałku do soboty Litania do NSPJ po wieczornej Eucharystii, przy krzyżu misyjnym i kapliczce Najświętszego Serca Jezusowego. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o 17:45 przed wieczorną Eucharystią.

Zapraszamy młodzież - uczniów szkół średnich i studentów, młodzież pracującą - do wzięcia udziału w „ekstremalnych rekolekcjach”. Odbędą się one w dniach 19-21 czerwca w Karkonoszach. Tematem rekolekcji będzie „WIERNOŚĆ”. Zapisy w biurze parafialnym lub u ks. Proboszcza.

23 czerwca w Gniechowicach odbędzie się diecezjalne pokongresowe spotkanie dzieci, poświęcone misjom. Modlitwie towarzyszyć będą koncerty, zabawy, konkursy i spotkania z misjonarzami z całego świata. Organizujemy wyjazd z parafii, serdecznie zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Naprawdę warto! Zapisy w biurze parafialnym lub u ks. Proboszcza.

Dziękujemy z serca za ofiary, złożone na potrzeby naszej świątyni. Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia życzymy zdrowia, Bożej radości i wielu potrzebnych łask. Niech dobry i miłosierny Bóg wam błogosławi.

aktualizowano: 2015-06-12
Wszystkich rekordów:

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Kolejowa 27b, 57-220 Ziębice
tel. 748-191-253; NIP 7820010248
KONTO: 76 1090 2385 0000 0001 4764 7376

2013 - 2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne