Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego
Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Ogłoszenia parafialne 13 lutego 2016 wyświetleń: 1018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 14.02.2016

Przeżywamy dziś pierwszą niedzielę WIELKIEGO POSTU. Zachęcamy do wzięcia udziału w wielkopostnych nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali.

DROGA KRZYŻOWA dla dzieci, młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 17:30. W piątek różaniec z wypominkami rocznymi o godz. 17:00.

GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym we wszystkie niedziele Wielkiego Postu Niedziele o godz. 17:30. Tegoroczne kazania wygłosi ks. Paweł Witek SChr.

W Roku Miłosierdzia i rocznicy 1050-lecia Chrztu Polski - serdecznie zapraszamy na naszą Parafialną Pielgrzymkę do Krakowa, w czasie której odbierzemy z rąk JE ks. Kard. Stanisława Dziwisza - relikwie św. Jana Pawła II. Odbędzie się ona w dniach 19-20 lutego. Zawierzmy wspólnie Bożemu Miłosierdziu nasze rodziny i naszą Parafię. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w Biurze Parafialnym lub u ks. Proboszcza.

W czwartek (18 lutego) o godz. 17:45 Nabożeństwo do Św. Michała Archanioła. W czasie nabożeństwa i Mszy Świętej modlimy się o duchowe i fizyczne uzdrowienie oraz za osoby uzależnione i zniewolone.

W najbliższą III Niedzielę miesiąca (21 lutego) – tradycyjnie będziemy modlić się za Polaków i naszych bliskich żyjących poza granicami Ojczyzny oraz za polonijnych duszpasterzy. Msza Święta w intencji Polonii Zagranicznej o godz. 12:00.

Zachęcamy do wzięcia ze sobą kolejnego numeru naszego Biuletynu Parafialnego. Znajdziecie w nim informacje na temat najbliższych wydarzeń w naszej Parafii. Zachęcamy także do lektury katolickich czasopism, wyłożonych przy wyjściu z kościoła.

Dziękujemy wszystkim parafianom i przyjaciołom Kościoła św. Piotra i Pawła za ofiary przeznaczone na kościół.  Bóg zapłać za Wasze ofiary na nowy Konfesjonał i Chrzcielnicę, jako Wotum wdzięczności Panu Bogu w Roku Miłosierdzia. Codziennie w naszej wspólnocie zakonnej modlimy się za Was, kochani i za wasze rodziny. Co tydzień też odprawiamy Mszę Świętą w intencji żyjących i zmarłych dobrodziejów, którzy wspierają i wspierali naszą ziębicką Parafię św. Piotra i Pawła.

utworzono : 2016-02-13