Wtorek XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Antoniego Marii Zaccarii, św. Marii Goretti
Wtorek, 05 lipca 2022 r. imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 7 marca 2015 wyświetleń: 1007

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 07.03.2015

Wszystkim paniom, w Dniu Kobiet, składamy serdeczne życzenia i wyrazy wielkiej wdzięczności za wasze życie, powołanie i obecność pośród nas. Niech dobry Bóg błogosławi wam we wszystkim co dobre, piękne i Boże.

Drogie panie – obejmujemy was wszystkie serdeczną pamięcią i gorącą modlitwą. Naśladujcie w mądrości i w duchowym pięknie Matkę Najświętszą, która wspiera duchowo wszystkie kobiety świata...

Serdeczne słowa podziękowania i życzenia kierujemy do ks. Jana Guzikowskiego SChr, który obchodzi dziś swoje imieniny. Ks. Jan jest po zabiegu operacyjnym, prosimy o wsparcie duchowe i modlitwę w intencji ks. Jana.

Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa: Droga krzyżowa dla dzieci i dorosłych w piątek o godz. 16:45; dla młodzieży i dorosłych o godz. 18:30. Gorzkie Żale wraz z kazaniem pasyjnym w niedzielę, o godz. 17:30.

Parafialne Rekolekcje Wielkopostne (dla Ziębic i Lipy) odbędą się w dniach 22 – 25 marca. Wygłosi je ks. Marcin Sęk SChr - chrystusowiec, duszpasterz akademicki, posługujący na co dzień w szczecińskim Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ks. Marcin pracował również w dalekim Kazachstanie. Szczegółowy plan rekolekcji w gablotach i na stronie parafialnej.

Droga Krzyżowa ulicami miasta - w Wielki Piątek – 3 kwietnia. O godz. 21:00 wyruszymy z Sanktuarium Męki Pańskiej; zakończymy naszą modlitwę w kościele św. Piotra i Pawła. Droga Krzyżowa ulicami miasta jest piękną i jakże wartościową inicjatywą dwóch ziębickich parafii.

Zapraszamy serdecznie na pielgrzymkę do Włoch - w dniach 6-17 lipca. Informacje na temat wyjazdu i program pielgrzymki na folderach przy wyjściu z kościoła oraz na stronie parafialnej.

Dziękujemy za wszystkie ofiary przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.

W związku z licznymi zapytaniami naszych parafian informujemy o możliwości złożenia ofiary na wystrój naszej świątyni i kwiaty - na czas wielkanocnych uroczystości (wystrój grobu Pańskiego i ołtarza). Ofiary można składać w kopercie na tacę, w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Niech dobry Bóg wynagrodzi każde wasze duchowe i materialne wsparcie.

aktualizowano: 2015-03-07
Wszystkich rekordów:

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Kolejowa 27b, 57-220 Ziębice
tel. 748-191-253; NIP 7820010248
KONTO: 76 1090 2385 0000 0001 4764 7376

2013 - 2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne