Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 24 października 2021 wyświetleń: 191

Ogłoszenia duszpasterskie - XXX Niedziela zwykła - 24.10.2021 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Odprawiamy je codziennie o godzinie 17.30. Różaniec dla dzieci w piątek o 17:30.
  2. W czwartek wspomnienie świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. W tym tygodniu nasza wspólnota zakonna księży i braci, przeżywać będzie swoje doroczne rekolekcje. Polecamy się Waszej modlitwie i wstawiennictwu. Codziennie o godzinie 8:00 odprawiana będzie Msza św. z kazaniem ojca rekolekcjonisty.
  4. Obok gazet wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Prosimy o czytelne wypisanie imion zmarłych i składanie ich do skarbony wystawionej na   stoliku w przejściu kościoła. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone będą na potrzeby naszego zgromadzenia i parafii. Za zmarłych modlić będziemy się w listopadzie codziennie o godzinie 17:30.
  5. W przyszły poniedziałek 1 listopada, przeżywać będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. W liturgii Kościoła dzień ten ma charakter radosny. Prosić będziemy o pomoc i wstawiennictwo tych, którzy odeszli przed nami do Pana Boga, a teraz wraz z Chrystusem królują w niebie. Msze św. w naszym kościele o godzinie: 7:00, 9:00 i 18:00. Msza św. na cmentarzu o godzinie 11:30. Po Mszy św. procesja oraz  możliwość poświęcenie nowych nagrobków.
  6. Zachęcamy do nabycia "Gościa Niedzielnego", "Małego Gościa" i "Nowego Życia". W zakrystii do nabycia są także kalendarze ścienne w cenie 10 zł.
  7. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i Bożego błogosławieństwa.


 

aktualizowano: 2021-10-24
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: