Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 18 czerwca 2022 wyświetleń: 185

Ogłoszenia duszpasterskie - XII Niedziela Zwykła - 12.06.2022 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesje z Najświętszym Sakramentem codziennie o godzinie 17:30. Wcześniej o 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.
  2. W czwartek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Swoje imieniny obchodzić będzie brat Jan. Mszę św. w intencji solenizanta odprawimy o godzinie 18:00. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcimy wianki zioła i polne kwiaty.
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu na Mszy św. o godzinie 17:00 w Bazylice Wniebowzięcia NMP i Jana Chrzciciela w Henrykowie trzydziestu naszych młodych parafian przyjmie Sakrament Bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji. Spowiedź dla kandydatów w czwartek o godzinie 17:00.
  4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość odpustową ku czci naszych patronów św. Apostołów Piotra i Pawła, a także uroczystość jubileuszową 50-lecia święceń kapłańskich ks. Józefa. Wszystkich parafian i gości zapraszamy na Mszę Św. w intencji jubilata o godzinie 12:00.
  6. W okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. w niedziele o godzinie 10:30. Pozostałe Msze św. i nabożeństwa w niezmienionym porządku. Zachęcamy, aby z Sakramentu Pokuty korzystać przed Mszami św.
  7. Do nabycia jest Gość Niedzielny oraz Mały Gość.
  8. Solenizantom i jubilatom tygodnia a zwłaszcza bratu Janowi i ks. Józefowi życzymy wszelkich potrzebnych łask i Bożego błogosławieństwa.

 

utworzono : 2022-06-18
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: