Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 3 kwietnia 2022 wyświetleń: 282

Ogłoszenia duszpasterskie - V Niedziela Wielkiego Postu - 03.04.2022 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17:30. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godzinie 17:30.
  2. W poniedziałek o godzinie 17:30 modlitwa różańcowa za zmarłych z wypominek rocznych i Msza św. w intencji zmarłych.
  3. W środę o 18:00 Msza św. w intencji Radia Maryja. W tym dniu 65. rocznicę święceń kapłańskich obchodził będzie nestor naszej wspólnoty zakonnej ks. Jan Guzikowski. Dziękując Bogu za wszelkie dobro tego czasu powierzamy osobę żelaznego Jubilata modlitwom parafian.
  4.  Za tydzień, w Niedzielę Palmową, przeżywać będziemy pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Na każdej Mszy św. poświecimy palmy. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Taca przeznaczona będzie na potrzeby remontowe naszego kościoła.
  5. Na stoisku w oratorium można nabyć świece wielkanocne w cenie 10 zł. Za wszystkie ofiary  składane także na kwiaty do Bożego grobu serdecznie dziękujemy.
  6. Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego i Nowego Życia.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom rozpoczętego tygodnia, szczególne ks. Janowi,  życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Najświętszej.

 

utworzono : 2022-04-03
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: