Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 1 maja 2022 wyświetleń: 275

Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Wielkanocna - 01.05.2022 r.

  1. W trzecią niedzielę Wielkanocy we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzona jest Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Niedziela i Tydzień Biblijny to inicjatywa kierowana do każdego wierzącego. Pismo Święte, zwłaszcza księgi Nowego Testamentu, przybliżają nam Chrystusa jako naszego Pana i Mistrza. Rozważajmy jak najczęściej słowo Boże, zwłaszcza zawarte w Ewangeliach.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Odprawiać je będziemy przez cały miesiąc o godzinie 17:30.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Atanazego. O 17:30 nabożeństwo majowe połączone z modlitwą za zmarłych. O 18:00 Msza św. za zmarłych z wypominek rocznych.
  4. We wtorek uroczystość NMP Królowej Polski. To dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji, a także Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja. Msze św. w porządku niedzielnym.
  5. W środę wspomnienie św. Floriana. O godzinie 18:00 Msza św. w intencji Radia Maryja.
  6. W piątek święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. O godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godzinie 18:00 Msza św. wynagradzająca NSPJ. Przed południem odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
  7. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O godzinie 18.00 Msza św. w intencji Oazy Dwóch Serc Jezusa i Maryi.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na prace remontowe naszego kościoła.
  9. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego i Nowego Życia.
  10. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wszelkich potrzebnych łask i Bożego błogosławieństwa.
aktualizowano: 2022-05-15
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: