Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 5 marca 2022 wyświetleń: 235

Ogłoszenia duszpasterskie - I Niedziela Wielkiego Postu - 06.03.2022 r.

  1. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je o. Ireneusz Homoncik, redemptorysta. Zapraszamy na nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. w dniu dzisiejszym, a od jutra do środy na Mszach św. o godzinie 8:00 i 18:00. Od jutra w czasie rekolekcji zbierana będzie taca na potrzeby dzieł, które prowadzą ojcowie redemptoryści. Codziennie okazja do spowiedzi przed Mszami św. Dziś o 17:30 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  2. We wtorek swoje imieniny przeżywać będzie ks. Jan Guzikowski. Zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta o godzinie 18:00.
  3. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy tzw. Niedzielę Ad Gentes, czyli Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Do puszek zbierać będziemy ofiary na pomoc misjonarzom.
  5. Od piątku zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Droga Krzyżowa w piątki o godzinie 17:30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godzinie 17:30.
  6. Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego, Nowego Życia i Miłujcie Się.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom rozpoczętego tygodnia, szczególnie ks. Janowi, życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Najświętszej.
aktualizowano: 2022-03-05
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: