Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 24 stycznia 2015 wyświetleń: 1129

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 25.01.2015

W związku z licznymi prośbami i głosami naszych parafian, informujemy o zmianie godziny nabożeństwa Wypominek Rocznych oraz Mszy Świętej za zmarłych poleconych w rocznych wypominkach.

Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z odczytaniem imion zmarłych będzie (w każdy piątek) o godz. 17:45, a po niej Msza Święta w intencji naszych bliskich zmarłych.

13 lutego, w piątek, o godz. 19:00, odbędzie się pierwsze spotkanie dla par przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa, w ramach Kursu Przedmałżeńskiego. Zapraszamy do wzięcia w nim udziału - wszystkich, którzy myślą poważnie i odpowiedzialnie o swoim związku i którzy planują wziąć ślub kościelny. Nie lękajcie się, kochani młodzi, zaprosić do swojej miłości - Boga, który jest jej najgłębszym źródłem.

Zapraszamy serdecznie na lipcowy wyjazd do Włoch (w dniach 6-17 lipca), który będzie miał charakter pielgrzymkowo-wypoczynkowy. Odwiedzimy wiele wspaniałych miejsc i sanktuariów, nie zabraknie czasu wolnego i wypoczynku nad Morzem. Szczegółowy program na stronie internetowej naszej Parafii oraz na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zgłoszenia u ks. Proboszcza.

Zachęcamy gorąco do lektury prasy katolickiej. Katolickie pisma wyłożone są na stoliku, przy wyjściu z kościoła. Gość Niedzielny kosztuje 5 zł. Pozostałe pisma za darmo.

Dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni. Za każde wasze duchowe i materialne wsparcie: Bóg zapłać!

 

 

 
aktualizowano: 2015-02-01
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: