Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 15 stycznia 2015 wyświetleń: 1332

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 18.01.2015

Dziękujemy wszystkim naszym kochanym parafianom z Ziębic i Lipy za serdeczne przyjęcie kapłanów w swoich domach oraz za ofiary przeznaczone na potrzeby Kościoła i Parafii. Jesteśmy umocnieni waszą serdecznością i świadectwem wiary. Bóg zapłać za każde dobre słowo i gest.

Dostępna jest już nowa – internetowa strona naszej Parafii. Znajdziecie na niej aktualności, ogłoszenia duszpasterskie i zapowiedzi wydarzeń. Przy wyjściu ze świątyni można zabrać karteczkę z adresem strony internetowej. W czasie kolędowania spotkaliśmy w wielu domach osoby niepełnosprawne w różnym wieku.

Wychodząc naprzeciw prośbom naszych parafian postanowiliśmy stworzyć wspólnotę osób niepełnosprawnych i ich bliskich o nazwie: „Wiara i Światło”. Jeśli znacie tu w Ziębicach jakieś osoby niepełnosprawne czy z upośledzeniem – prosimy je powiadomić o powstaniu nowej wspólnoty dla nich. Szczegóły na temat tej inicjatywy na folderach przy wyjściu z kościoła.

Zapraszamy serdecznie na lipcowy wyjazd do Włoch (w dniach 6-17 lipca), który będzie miał charakter pielgrzymkowo-wypoczynkowy. Odwiedzimy wiele wspaniałych miejsc i sanktuariów, nie zabraknie czasu wolnego i wypoczynku nad Morzem. Szczegółowy program na stronie internetowej naszej Parafii oraz na stoliku przy wyjściu z kościoła.

Zachęcamy gorąco do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” przepiękny film o św. Teresie Wielkiej (na płycie DVD). Koszt gazety – 5 zł. Gazeta z płytą przy wyjściu z naszej świątyni. Naprawdę warto ten film obejrzeć.

Dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni. Budujące jest to, jak bardzo dbacie i troszczycie się, kochani parafianie, o naszą świątynię. Za każde wasze duchowe i materialne wsparcie: Bóg zapłać!

aktualizowano: 2015-02-01
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: